Новости
22.04.2023
 

Колекція облицювальної цегли Linaqua отримала більшу колірну палітру

Завдяки чистим кольорам і типовим неправильним формам довга вузька облицювальна цегла Linaqua вже надала характерного вигляду багатьом класичним і сучасним архітектурним спорудам. Щоб розширити естетичні можливості облицювальної цегли, Wienerberger додає в колекцію п'ять нових кольорів. Новинки доступні у вузькому форматі Eco-brick 65 мм.
LINAQUA ALTA LINAQUA FIERA LINAQUA FRISO LINAQUA GUNA LINAQUA SINTRA 
Своїм типовим зовнішнім виглядом облицювальна цегла Terca Linaqua завдячує виробничому процесу, в якому важливу роль відіграють вода та кільцева піч. Вода чітко виділяє чисті кольори глини. Процес випікання в кільцевій печі Wienerberger, якій понад 100 років, забезпечує прекрасну палітру інтенсивних кольорів.

Впевнені кольори
До двох різних кольорів Vino (червоний) і Viola (фіолетовий) з наявної колекції приєднаються п’ять нових. Fiera Red — це суміш Vino та Viola, що створює динамічну кольорову палітру. Alta Red завершує червоні тони в асортименті. Ця облицювальна цегла з червоно-фіолетовим барвистим виглядом має інтенсивний теплий вигляд, який привносить глибину та життєву силу в архітектуру. Землисті тони дарують відчуття спокою у вишуканій, але стриманій естетиці.
Для тих, хто любить нейтральний, але більш впевнений вигляд, чарівний відтінок SintraWhite пропонує рішення. Завдяки своїй автентичній патині, сучасний і міцний на вигляд камінь є додатковою цінністю як для класичної, так і для елегантної архітектури.
Двоє інших новачків отримали відтінок сірого: Гуна Грей і Фрісо Грей. Щоб отримати останній колір, колір Fiera Red був зменшений до антрацитового, навіть темно-сіро-чорного. Гуна Грей — світлий відтінок сірого. Обидва сірі відтінки передають відчуття драматизму та розкоші, яке не є похмурим. Ці сірі кольори легко доповнюють інші відтінки та текстури та забезпечують велику гнучкість дизайну.

Нетипові розміри
Колекція Linaqua вже привернула увагу своєю витягнутою формою 256 на 90 мм. Будучи членом тоншої серії Eco-brick, цегла має ширину 67 мм. Це робить його особливо тонким і економить простір як при реконструкції, так і при новому будівництві.


 

← Назад к списку новостей